Březen 2009

Novinky

7. března 2009 v 11:04 Novinky
Zoufalé manželky jako lesbičky!
Herečky Eva Longoria a Teri Hatcher si vyzkoušely lesbickou lásku. Jejich ústa se vášnivě spojila přinatáčení poslední řady seriálu Zoufalé manželky. Obě hvězdy si milostnou scénu mezi Gabrielle Solis a Susan Mayer náležitě užily. "Nepolíbila jsem ji já. Ona políbila mě. A užili jsme si to," prozradila Hatcher. "Já se umím líbat skvěle. U Teri se neočekávalo, že mě políbí zpět, prostě tam jen měla být. A já jsem měla za ni udělat všechnu práci," svěřila Longoria.

Nicollette odchází!
V páté sérii Zoufalých manželek se diváci budou muset rozloučit s Edie Britt, její představitelka Nicollette Sheridan totiž ze seriálu odstoupila a tvůrci blonďatou intrikářku nechají zemřít. Poprvé bude Edie smrt předstírat, podruhé ale zemře doopravdy.

Nenávist?
Teri versus Eva. Doby, kdy nosila Teri Evě vlastnoručně upečené cukroví jsou pryč. Při natáčení páté řady ZM bylo údajně pořádně dusno! Eva chodila stále pozdě a doháněla své kolegyně k šílenství svými momořádnými přáními a o Teri tvrdila, že jí přece všichni muži utečou. "Mám smlouvu ještě do roku 2011, potom to utrpení skončí," prohlásila Teri.

blesk.cz, JOY