Srpen 2008
Jak se vám líbila premiéra 4. řady?

29. srpna 2008 v 12:30 Moje kecy+blog
Tak jak na vás zapůsobila 4.řada??? Pro mě byl docela problém ten čas- málem sem usnula. Díl se mi líbil))) Katherine je mi docela nesympatická, ikdyž už něco vím o jejím tajemství, tak nebudu prozrazovat, ale určitě někteří zvás ví. Bree a její falešné těhotenství, které jde víc na povrch- vidlička v břeše, staré ošahávající babky... Lynette své tajemství prozradila kamarádkám. Z menopauzy Susan se vyklubalo těhotenství. Gaby to bohužel s Carlosem nevyšlo, ale není nad čím zoufat. No a Edie, která málem nepřežila ví jak Carlose vidírat....tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.....


Díl 2- 4.9.2008

29. srpna 2008 v 10:19 4.řada- díly
Tom Scavo doprovází Lynette na chemoterapii, té ale vadí, že ji Tom lituje. Shání proto doprovod mezi kamarádkami. Všechny jí to přislíbí - s výjimkou Gabriele...Julie Mayerová prosí matku, aby jí dovolila jít na večírek. Mike Delfino ale tvrdí, že se v onom domě konávají divoké mejdany, a Susan Delfinová to Julii nedovolí. Později se jí ale Julie zželí...Katherine Mayfairová uspořádá pro Lynette Scavovou oběd. Chce přinést koláč, ale střetne se s Bree, která tvrdí, že o zákusky se vždycky stará ona. Při obědě však Katherine tajně naservíruje svůj koláč, který je lepší než ten, který upekla Bree. Té se zhroutí svět, protože tak přichází o pověst nejlepší kuchařky ve městě. Rozhodne se, že Katheriin recept musí za každou cenu získat...Karen McCluskeyová se zmíní před Dylan Mayfairovou o jejím otci. Dylanina matka Katherine však tvrdí, že je po narození Dylan opustil. Ta své matce vyčte, že jí nechce nic říct o otci, a Katherine jí uštědří políček. Netuší, že v jejich domě je někdo, kdo celou hádku nechtěně vyslechl...Edie si přeje, aby jí Carlos k narozeninám koupil drahé auto. Ten se jí snaží vysvětlit, že z tajného zahraničního účtu čerpat nemůže. Při oslavě svých narozenin požádá Edie Carlose o ruku, ale on se vymlouvá. Edie tedy změní taktiku a pohrozí Carlosovi, že se o jeho tajném účtu dozvědí na berním úřadě...


Nicollette se rozešla s přítelem

27. srpna 2008 v 16:48 Nicollette Sheridan-Edie Brit
Nicollette Sheridan (44) je po třech letech opět nezadaná. Herečka ukončila své zasnoubení a vztah se zpěvákem Michaelem Boltonem (55). Už zase...?
Randit spolu začali v roce 1992, ale už v roce 1997 si dali na osm let pauzu. V roce 2005 si spolu začali znova a zasnoubili se. Jejich mluvčí však magazínu People tento týden oznámila: "Nicollette Sheridan a Michael Bolton jdou každý svou cestou."

Herečka se věnuje natáčení seriálu Zoufalé manželky, v nichž se objevuje jako Edie Brittová. Čtvrtá série vstupuje na české obrazovky tento týden.

"Nicollette Sheridan a Michael Bolton přátelsky ukončili své zasnoubení. Velmi si váží toho, že respektujete jejich soukromí v této věci," vzkázala mluvčí Nicole Pern novinářům.
Nicollette se kvůli pětapadesátiletému zpěvákovi v roce 1993 rozváděla. Když se do Boltona zamilovala, její muž Harry Hamlin neměl šanci, i když byli manželi teprve rok.

V mezidobí 1997 až 2005, kdy s Boltonem nežila, byla zasnoubená se Švédem Niklasem Söderblomem.
Tak asi to bude pravda ikdyž je to z Blesku....četla jsem to i na cizích stránkách


Alma awards portréty

24. srpna 2008 v 19:47 Eva Longoria-Gabrielle
Tak tyhle fotky jsou jedny z těch nejhorších. Eva tu vypadá jako čtyřicátnice co ze sebe dělá mladou(((((

Co na nás čeká ve 4. řadě...

24. srpna 2008 v 16:39 Novinky
Pokud se chcete nechat překvapit, tak neklikejte na celý článek!!
První díl 4. řady

20. srpna 2008 v 12:18 4.řada- díly
Edie Brittová se málem nechtěně podařilo spáchat sebevraždu. Carlos ji najde a odveze do nemocnice. Gabrielle Langová se hned po své svatbě s Victorem dohodne s Carlosem Solisem, že s ním uteče. Carlos ale kvůli Edie zatím nemůže...Edie zjistí, že Carlos má na Kajmanských ostrovech tajné konto, a začne ho vydírat.Bree Hodgeová nechce nikomu prozradit, že není těhotná, i když jí to Orson i Andrew doporučují. Až se narodí Daniellino dítě, má v úmyslu se o něj starat.Lynette chodí na chemoterapii, přijde o vlasy a je jí špatně, ale také to přede všemi skrývá...Do Wisteria Lane se přistěhují noví sousedé, Mayfairovi. Katherine kdysi ve Wisteria Lane bydlela se svou tetou a dcerou Dylan, jednoho dne ale bez rozloučení zmizely. Dylan byla nejlepší kamarádkou Julie Mayerové. Když se s ní Julie sejde, Dylan si však na nic nepamatuje, jen na děsivý sen...Dylanin otčím Adam Mayfair je gynekolog. Susan Delfinová na něj narazí v nemocnici, Adam ji vyšetří a tvrdí, že je možná v menopauze. Susan to pociťuje jako křivdu. Po testech však Adam zjistí, že je to jinak. Katherine uspořádá pro všechny sousedy barbecue. Po jeho skončení se domlouvá s manželem o své dceři, z čehož vyplyne, že i tento dům skrývá nějaké tajemství z doby, kdy v něm bydlela...

Alma Awards 2008

19. srpna 2008 v 19:36 Eva Longoria-Gabrielle
Eva na Alma Awards 2008 vystřídala několik šatů a účesů. Tyhle růžové jsou dokonalé...