Díl 22-22.1.2007

13. ledna 2007 v 11:12 |  1.řada- díly
Susanina matka Sophie, která má za sebou čtyři nevydařená manželství, je přesvědčená, že se už nikdy neprovdá. Pak se ale náhle objeví Morty, kterému dobře šlape restaurace a lepší se jeho zdravotní stav, bez Sophie ho ale nic nebaví. Přijel ji požádat o ruku a Sophie souhlasí …

Gabrielle se zlobí na Carlose, že jí zaměnil antikoncepční pilulky, a Carlos se vše snaží svést na svou mrtvou matku - věděla, že by měl rád dítě.

Bree večeří s Georgem v restauraci a dává mu ochutnávat ze svého talíře, což od jiného stolu pečlivě pozoruje Eddie. Lynette má dojem, že pro manžela přestává být sexuálně přitažlivá a pokouší se proti tomu něco udělat. Její taktikavšak není úplně nejúspěšnější. Paul hovoří s detektivem, kterého si najala Susan, a dohodnou se, co jí má říkat. Sousedka Felicia hledá Zacha, protože se u ní už dlouho nestavil, a nakonec ho objeví doma, jak tvrdě spí po větším množství sedativ. Rozhoduje se, že si ho nechá u sebe a obviní Paula. Susan si nechá detektivem ověřit i informace o Mikovi a na jedné novinové fotografii z procesu s Mikem, který měl zabít policistu, objeví známé tváře. Navštěvuje ženu z fotografie - Kendru - a jejího otce. Co jí asi o Mikeovi řeknou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama